Exclusiv Șeful de la Unirea Slobozia, prima reacție după intrarea clubului în insolvență! Ce urmează

by Redactia
5 views

Unirea Slobozia a depus dosarul de cerere a intrării în insolvență, la scurt timp după retrogradarea în Liga 2.

Oficialii clubului au solicitat intrarea în insolvență, iar marți, 23 iunie, Tribunalul Ialomița a admis cererea. La trei zile de la această decizie, Ilie Lemnaru a oferit o reacție în exclusivitate pentru digisport.ro.

Ilie Lemnaru a vorbit despre intrarea în insolvență a celor de la Unirea Slobozia: “Cea mai bună soluție la momentul actual”

Ilie Lemnaru a avut un mesaj prin care a ținut să-i liniștească pe fanii celor de la Unirea Slobozia.

“Sunt atâtea echipe care sunt în insolvență și care trec prin procesul acesta. Cred că putem depăși în cel mai scurt timp posibil acest lucru. În continuare, noi ne vom desfășura activitatea ca și până acum. Important este să facem o echipă și să ne batem la primele locuri.

Nu putem spune exact când vom ieși din insolvență, dar sperăm cât mai repede. Sunt oameni care se ocupă de asta. Putem spune doar că nu vorbim despre datoriile despre care s-a scris în ultima perioadă. În momentul de față, lucrurile sunt în ordine. A fost cea mai bună soluție la momentul actual.

Read more.

Stiri similare

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accept Read More